• Aktualności

    Aktualności

  • Aktualności

    Aktualności

 

Nowy zakres akredytacji - referencyjna metodyka badań mikrobiologicznych wody do spożycia w OBiKŚ Sp.z.o.o.

Szanowni Państwo

Z przyjemnością informujemy o kolejnym rozszerzeniu zakresu akredytowanych badań wykonywanych przez Laboratorium Ośrodka Badań i Kontroli Środowiska Sp.zo.o.

Od 15 kwietnia 2015 r. do zakresu akredytacji włączono badania oznaczania Liczby bakterii grupy coli i Liczby Escherichia coli w wodach do spożycia według nowej referencyjnej normy PN-EN ISO 9308-1: 2014-12.

OBiKŚ Sp.z.o.o. wyróżniony przez Polską Izbę Ekologii

Ośrodek Badań i Kontroli Środowiska Sp.zo.o. podczas październikowej gali Ekolaury 2014, połączonej z Jubileuszem 15-lecia Polskiej Izby Ekologii, odebrał nagrodę „Za działalność na rzecz zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska oraz zaangażowanie w prace Polskiej Izby Ekologii". Dziękujemy Polskiej Izbie Ekologii za tak wielkie wyróżnienie, składając jednoczenie gratulacje z okazji Jubileuszu 15 –lecia.

Konkurs „Ekolaury", jest organizowany przez Polską Izbę Ekologii od 2002 roku, ideą konkursu jest promowanie najefektywniejszych działań i prac podejmowanych na rzecz ochrony środowiska. Konkurs ma ogólnopolski charakter i skierowany jest do przedsiębiorstw, instytucji, organizacji pozarządowych i samorządów. Tegoroczna 13 edycja konkursu odbyła się pod honorowym patronatem Ministra Środowiska, Ministra Gospodarki, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Regionalnego Związku Rewizyjnego Spółdzielczości Mieszkaniowej w Katowicach.

Podczas gali wręczone zostały także Odznaki Honorowe Ministra Środowiska „Za Zasługi dla Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej", Odznaki Honorowe „Za Zasługi dla Energetyki" oraz „Odznaki Honorowe za zasługi dla województwa śląskiego".

01
02

Zapraszamy do foto – relacji.